URZĄDZENIA SAMOOBSŁUGOWE

Bankomaty wielofunkcyjne (ATM), recyklujące (cash recycler), wypłatomaty, wpłatomaty i opłatomaty

W obsłudze ITCARD znajduje się ponad 7230 bankomatów i recyklerów, co daje firmie 33% udział w rynku polskim (dane na koniec 2020 Q3). Wśród wszystkich obsługiwanych urządzeń ponad 4300 należy do własnej sieci Planet Cash (w tym 2000 urządzeń z funkcją wpłaty).

Nasze bankomaty znajdziesz w placówkach banków: BNP Paribas, ING Bank Śląski, mBank, Getin Bank i wybranych Banków Spółdzielczych, a także w ogólnopolskich sieciach handlowych: Biedronka, Carrefour, Intermarche, Netto, Tesco, Społem, Mokpol oraz innych dogodnych lokalizacjach takich jak lotniska, dworce, stacje Metra, centra i galerie handlowe.

Banki i firmy korzystające z rozwiązań ITCARD zwiększają satysfakcję klientów, oferując wygodne, bezpieczne i niezawodne samoobsługowe operacje gotówkowe. Jednocześnie zmniejszają własne koszty i optymalizują procedury zarządzania gotówką.

Bankomat

Oprócz standardowych wypłat gotówkowych posiada wiele dodatkowych funkcjonalności, takich jak sprawdzanie salda, zarządzanie kodem PIN, doładowania telefonów komórkowych, możliwość przewalutowania transakcji (DCC) czy też wypłata w euro.

Opłatomat

Pozwala na samoobsługową opłatę rachunków i zobowiązań. Umożliwia płatność gotówką, również bilonem, i kartami VISA/Mastercard, w tym zbliżeniowo. Zapewnia obsługę w oparciu o procesy operacyjne banku i dostosowane do banku drzewo opłat i zautomatyzowanie procesów księgowania przyjmowanych opłat.

Bankomat recyklujący (cash recycler)

Idealny dla miejsc o dużym natężeniu operacji gotówkowych, wypłaca gotówkę uprzednio wpłaconą przez innych klientów. Działanie bankomatu w obiegu zamkniętym minimalizuje koszty ładowania i rozładowania kaset.

Wpłatomat

Przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwia klientom deponowanie gotówki, na przykład spłatę kredytów ratalnych. Oprócz wpłat umożliwia m.in. sprawdzenie dostępnych środków i księgowanie wpłat na rachunek bankowy klienta.

Kompleksowe usługi dostosowane do potrzeb banku

ITCARD świadczy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, instalacją, serwisem i obsługą bankomatów, a także procesowanie, autoryzację i rozliczenia transakcji z organizacjami płatniczymi VISA i Mastercard.

ITCARD może zarówno obsługiwać autoryzację transakcji bankomatów należących do banku, jak i udostępniać własne urządzenia w modelu pełnego outsourcingu.

Wyślij wiadomość przez formularz, skontaktujemy się z Tobą.
;