PLANET CASH

Szeroki dostęp klientów do usług
bankomatowych dzięki sieci ATM
o ogólnopolskim zasięgu

Planet Cash to ponad 4300 urządzeń w całej Polsce w tym 2300 bankomaty oraz 2000 wpłatomatów. Najlepsze technologie i procedury, gwarantujące wygodę i bezpieczeństwo operacji. Pełna obsługa infrastruktury i przetwarzanie transakcji w elastycznym modelu współpracy.

Usługi bankomatowe stanowią ważną część oferty banku, a sam bankomat to jeden z głównych punktów kontaktu z klientem. Dostępność, wygoda i bezpieczeństwo ważnych dla klienta operacji, jakimi są wypłaty i wpłaty gotówki, zapewnia satysfakcję klienta i podtrzymuje pozytywny obraz banku.

Budowa i eksploatacja sprawnej sieci bankomatów i wpłatomatów jest złożonym przedsięwzięciem. Powierzenie tych zadań wyspecjalizowanemu dostawcy może być korzystnym rozwiązaniem dla banku.

Wykorzystując szeroką gamę usług bankomatowych oferowanych przez Planet Cash, bank może ograniczyć inwestycje kapitałowe i zmniejszyć koszty operacyjne, jednocześnie utrzymując wysoki poziom satysfakcji klientów.

Pewny i wygodny dostęp, prosta obsługa

Planet Cash to ogólnopolska sieć bankomatów i wpłatomatów, usytuowanych w wybranych sklepach sieci Biedronka, Carrefour, Intermarche, Netto, Tesco, Społem oraz Mokpol, placówkach Banku BNP Paribas, ING Banku Śląskiego, Getin Banku, Banków Spółdzielczych oraz innych dogodnych lokalizacjach, takich jak lotniska, dworce, stacje Metra, centra i galeria handlowe. Niezawodna infrastruktura Planet Cash oraz jakość urządzeń producentów, takich jak Diebold Nixdorf i NCR gwarantują dostępność i wygodę korzystania z bankomatów. Planet Cash zapewnia również użytkownikom całodobowy dostęp do centrum obsługi klienta.

Bezpieczeństwo transakcji

ITCARD, właściciel sieci Planet Cash, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji zapewniając stały monitoring operacji, przetwarzając dane w bezpiecznych, wyspecjalizowanych systemach informatycznych i używając certyfikowanych procedur, zgodnych ze standardem PCI DSS oraz wymaganiami organizacji płatniczych VISA i Mastercard.

Doświadczeni specjaliści, niezawodna infrastruktura

ITCARD jest drugim w Polsce, pod względem liczby przetwarzanych transakcji, centrum obsługi transakcji kart płatniczych. Zespół ITCARD oferuje wyjątkowe połączenie kompetencji z obszaru bankowości i technologii informacji. Obsługa sieci bankomatów i przetwarzanie transakcji przez Planet Cash oparte są na niezawodnej infrastrukturze teleinformatycznej w dwóch uzupełniających się centrach danych ITCARD.

Skuteczne narzędzie marketingowe

Interfejs użytkownika bankomatów Planet Cash może być personalizowany dla potrzeb marketingowych banku. Oferty usług, promocje i inne treści, które pragnie przekazać bank, mogą pojawiać się na ekranie i na wydruku potwierdzeń transakcji.

Planet Cash jest jedyną siecią bankomatów, która oferuje bankowi możliwość umieszczenia marki banku wraz z logo sieci (cobranding).

Elastyczny model współpracy

Pełna gama bankomatów i szeroki zakres usług w ofercie Planet Cash pozwalają na dopasowanie modelu współpracy do potrzeb każdego banku. Bank może skorzystać z outsourcingu częściowej lub pełnej obsługi bankomatów, od załadunku i ubezpieczenia gotówki po rozliczenia i ich oznakowanie. Planet Cash może zainstalować swoje bankomaty we wskazanych przez bank lokalizacjach. Bank może również udostępnić swoim klientom możliwość wypłaty gotówki z sieci bankomatów Planet Cash, na preferencyjnych warunkach.

Wyślij wiadomość przez formularz, skontaktujemy się z Tobą.
;