Planet Mobile
Obsługa płatności mobilnych

Infrastruktura i obsługa bezpiecznych, zbliżeniowych płatności mobilnych najnowszej generacji

Polacy masowo zaadoptowali karty zbliżeniowe, które stanowiły na koniec II kwartału 2020 roku 86,8% wszystkich kart. W Polsce wszystkie terminale POS gotowe są do akcepcji płatności zbliżeniowych. Wraz z popularyzacją płatności zbliżeniowych oraz wdrożeniem na naszym rynku Google Pay i Apple Pay, płatności mobilne są łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Dzięki ofercie ITCARD, opartej na nowoczesnej technologii, niezawodnej infrastrukturze i sprawdzonych usługach, banki mogą zapewnić swoim klientom innowacyjną, wygodną i bezpieczną metodę płatności mobilnych.

Aplikacja Planet Mobile

Planet Mobile to nowoczesna aplikacja wykorzystująca technologię NFC. Obecnie dedykowana jest do obsługi mobilnej bankowości dla banków spółdzielczych oraz obsługi płatności przy wykorzystaniu Google Pay. Instalacja aplikacji jest bardzo prosta, wystarczy ją pobrać ze sklepu Google Play.

Wiele możliwości w jednej aplikacji

W aplikacji Planet Mobile, klienci mają pełną kontrolę nad swoimi płatnościami kartą. Mogą w każdej chwili zmienić pin, aktywować usługę 3Dsecure, płatności zbliżeniowe czy tymczasowo lub na stałe zastrzec kartę.

Funkcje aplikacji

Aby uatrakcyjnić aplikację wyposażyliśmy ją również w takie funkcje jak wyszukiwarka bankomatów bezprowizyjnych czy możliwość sprawdzenia salda karty. Planet Mobile posiada również analizę wydatków karty zarówno jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe jak i gotówkowe do 3 miesięcy wstecz. Moduł wiadomości pozwala na wysyłanie dedykowanych wiadomości do klienta.

Obsługa płatności

Klienci mogą łatwo płacić przy wykorzystaniu aplikacji Planet Mobile i Google Pay, płatność odbywa się analogicznie jak płatność zbliżeniowa.

Personalizacja

Istnieje możliwość personalizacji wyglądu aplikacji na życzenie banku, tak aby zachować swoją tożsamość i rozpoznawalność wśród swoich klientów.

Wyślij wiadomość przez formularz, skontaktujemy się z Tobą.
;