PLANET PLUS

Galeria handlowa online wzmacniająca nowoczesny wizerunek banku i budująca lojalność klientów dzięki atrakcyjnej ofercie rabatu cashback, kumulowanego w ponad 1000 sklepach internetowych. Skuteczny kanał promocji marketingowej banku.

W Polsce funkcjonuje około 15 tysięcy sklepów internetowych. Na konkurencyjnym rynku jednym z kluczy do sukcesu jest atrakcyjność cen, promocji i zniżek. Oferując konsumentom kumulację rabatów z wielu sklepów poprzez program Planet Plus, bank wzmacnia lojalność istniejących klientów i pozyskuje nowych. Bank zyskuje także możliwość lepszego zrozumienia zachowania i potrzeb klientów.

Planet Plus pomaga sklepom internetowym w aktywizacji stałych klientów oraz poszerzaniu bazy o nowych klientów. Dołączenie własnej marki do programu Planet Plus oznacza dla banku dodatkowy kanał komunikacji marketingowej oraz wymierne korzyści wizerunkowe i finansowe.

Nowoczesny program rabatowy

Klienci banku korzystają z łatwego dostępu do stale rozszerzanej oferty, promowanej na platformie przez stale rosnącą liczbę uczestniczących sklepów internetowych.

Sprawdzona, sprawnie funkcjonująca platforma zakupowa

Podejmując współpracę z Planet Plus bank uzyskuje natychmiastowy dostęp do zaawansowanej aplikacji online i wspierającej ją infrastruktury.

Gotowe rozwiązanie eliminujące zbędne koszty

Dostęp do istniejącej platformy programu oznacza również wyeliminowanie kosztów stworzenia, zarządzania i rozwijania własnego programu zakupowego przez bank.

Dodatkowy, dedykowany kanał marketingowy

Platforma otwiera nowe możliwości komunikacji banku z klientami, zarówno z punktu widzenia wizerunkowego jak i promocji oferty dostosowanej do indywidualnych oczekiwań użytkowników.

Personalizacja relacji banku z klientem

Dane zbierane w programie Planet Plus pozwalają na analizę nawyków zakupowych i zainteresowań użytkowników. Bank może wykorzystać dodatkowe dane do lepszej personalizacji komunikacji z klientami i skierowanych do nich ofert.

Korzyści finansowe

Bank otrzymuje określoną w umowie z Planet Plus prowizję od zwrotów cashback wypłacanych klientom.

Wyślij wiadomość przez formularz, skontaktujemy się z Tobą.
;